sklep@akatimi.pl +48 61 847 10 23

Serwety do kwiatów

Opis kolekcji

Serwety do kwiatów bogato zdobione przeznaczone do komponowania wiązanek i bukietów.

Motyw ozdobny na serwecie nadaje kwiatom odpowiednią oprawę i podnosi efekt wizualny. Unikatowe motywy ozdobne, metaliczne, srebrne, złote na transparentnej foli dodają wiązankom kwiatowym wyjątkowego charakteru.  Każdy motyw ozdobny serwety do kwiatów jest dopracowany w najmniejszym szczególe przez naszych grafików. Indywidualnie projektowane i produkowane przez nas opakowania do kwiatów są dostępne w formatach rożka, serwety, rękawa, folii w rolce lub arkusza. Serwety do kwiatów są wyprodukowane z wysokogatunkowej folii metalizowanej BOPP. Spełniają nie tylko funkcję ochronną dla kwiatów, ale znacząco poprawiają walory estetyczne kwiatowych kompozycji.

Dostępne motywy

Dostępne formaty

SerwetaSerweta

Materiał

Folia BOPP metalizowana 30 micronów.

W swojej ofercie posiadamy gotowe serwety do kwiatów w określonych formatach i wzorach. Opakowania na zamówienie indywidualne  klienta wykonamy dowolny projekt zadruku z efektami metalizy, opakowania do kwiatów włącznie z użyciem firmowego logo – na przykład dla sieci kwiaciarni.

Zapraszamy do współpracy sieci kwiaciarni, centra/hurtownie florystyczne, hurtownie, firmy konfekcjonujące kwiaty oraz poczty kwiatowe.

Formularz zapytania

Wybierz format

Serweta

Wybierz motyw

Motyw 1Motyw 2Motyw 3Motyw 4Motyw 5

Uzupełnij dane