sklep@akatimi.pl +48 61 847 10 23

Ozdobny papier do pakowania

Opis kolekcji

Papier ozdobny, metalizowany jest przeznaczony do pakowania prezentów, upominków.

Uniwersalny papier ozdobny z bogato metalizowanymi wzorami odpowiedni do zapakowania prezentu na każdą okazję i dla każdej osoby. Orginalna stylistyka, transparnetne foli z dodatkiem bibuły w dowolnej kolorystyce. Tak zapakowane prezenty wyglądają niesamowicie oryginalnie, efektownie i bardzo gustownie. Papier przeznaczony dla  osób, które z pasją pakują prezenty wykorzystująć wiele pomysłów na nietuzinkowe zapakowanie upominku. W sprzedaży w formie arkuszy i na rolce. Dostępny w czterech kolorach.

Dostępne motywy

Dostępne formaty

Papier arkusz
Papier arkusz

Papier rolka
Papier rolka

Materiał

Folia BOPP metalizowana 30 micronów.

W swojej ofercie posiadamy gotowe opakowania w określonych formatach i wzorach. Na indywidualne życzenie klienta wykonamy dowolny projekt zadruku, z efektami metalizy, włącznie z użyciem firmowego logo – np.sieci kwiaciarni.

Zapraszamy do współpracy sieci sklepów z porcelaną, kryształami, kosmetykami, upominkami oraz sklepy i hurtownie papiernicze.

Papier w rolkach jest wykorzystywany przy użyciu profesjonalnego dyspensera, który można postawić na ladzie sklepowej lub wydzielonym miejscu do pakowania.

Formularz zapytania

Wybierz format

ArkuszRolka

Wybierz motyw

Motyw 1Motyw 2Motyw 3Motyw 4

Uzupełnij dane