sklep@akatimi.pl +48 61 847 10 23

Florystyka pogrzebowa – opakowania do kwiatów

Kolekcja opakowań kwiatowych Funeral jest przeznaczona do komponowania wiązanek i bukietów pogrzebowych. Nadaje im odpowiednią oprawę i podnosi efekt wizualny opakowanych kwiatów. Unikatowe motywy pogrzebowe, metaliczne, srebrne, złote na transparentnej foli dodają kwiatowym wyjątkowego charakteru ostatniego pożegnania.  Każdy wzór ozdobny jest dopracowany w najmniejszym szczególe przez naszych grafików. Indywidualnie projektowane i produkowane opakowania pogrzebowe do kwiatów są dostępne w formatach rożka, serwety, rękawa, folii w rolce lub arkusza. Wyprodukowane z wysokogatunkowej folii metalizowanej BOPP spełniają nie tylko funkcję ochronną dla kwiatów, ale znacząco poprawiają walory estetyczne kwiatowych kompozycji pogrzebowych.

W swojej ofercie posiadamy gotowe opakowania w określonych formatach i wzorach. Na indywidualne życzenie klienta wykonamy dowolny projekt zadruku, z efektami metalizy, opakowania do kwiatów włącznie z użyciem firmowego logo – np.sieci kwiaciarni.

Zapraszamy do współpracy sieci kwiaciarni, centra/hurtownie florystyczne, hurtownie, firmy konfekcjonujące kwiaty oraz poczty kwiatowe.

rożek do kompozycji wiązanki pogrzebowejozdobny motyw pogdzebowy na serwecie do pakowania wiązanek i bukietów pogrzebowych