AkaTimi galeria unikalnych prezentów i upominków, to wyjątkowe miejsce, w którym w centrum zainteresowań zawsze jest Człowiek, z  jego naturą, życiową siłą i duchowością.

 

„Szczęście to jedyna rzecz, która mnoży się, gdy się ją dzieli”.

 

Naszą misją jest więc dzielenie się naszym szczęściem, życiową radością i masą pozytywnej energii. Pragniemy obdarować nimi każdego, kogo napotkamy na naszej drodze. Chcemy dzielić się wiarą, miłością, mocą motywacji i optymizmu. Pragniemy zarazić Was radością dzielenia się z drugim Człowiekiem. To tu budujemy relacje, zacieśniamy więzi, zbliżamy do siebie ludzi. To tu pomagamy Człowiekowi uwierzyć w siebie, swoją wyjątkowość, w swoją moc.

Wszystkie nasze autorskie projekty powstają z inspiracji wnętrzem ludzkiej natury. Z szacunku do Człowieka tworzymy wyjątkowe produkty, których moc ma wzmacniać nie tylko jego samego, ale i budować niezwykłe relacje oraz pogłębiać więzi z drugim człowiekiem.

 

Tworzymy, aby zmieniać świat na lepszy.

Wierzymy w moc dzielenia się szczęściem.

Pomagamy budować relacje wśród ludzi.

Dodajemy siły i odwagi w działaniu.

 

Symbolika wykorzystywana we wzornictwie naszej biżuterii  jest starannie dobierana tak, by wzmacniać, dodawać siły, wiary i motywacji.  Nosząc ją, dajemy wyraz wierze w moc  zawartych w amulecie intencji i zmieniamy nasze myślenie o samych sobie na lepsze.

Podobnie jak niepowtarzalne, ekskluzywne świece zapachowe. Ich jasny płomień, wydobywający  się ze specjalnie przygotowanych, drewnianych knotów, wprowadzi aurę tajemniczej mocy do Waszego domu. Światło palącej się świecy ogrzeje swym blaskiem każde domowe ognisko, dodatkowo wprowadzając wyjątkowy nastrój mocy poszczególnych wonnych intencji.

Nasze książki są również niezwykłe. Dlaczego? Bo skłaniają do chwili namysłu, zatrzymania się, pomyślenia, czasem wytłumaczenia. To książeczki, które zbliżają ludzi. Sprawiają, że się uśmiechasz, a tym uśmiechem chcesz niemal natychmiast obdarować kogoś bliskiego. To książeczki budujące więź. Sprawiające, że to co niewypowiedziane nabiera  niepowtarzalnego znaczenia. 

Vouchery AkaTimi, to wyjątkowe zestawy życzeń do spełnienia. Zostań Złotą Rybką i spełnij 20 życzeń bliskiej Twojemu sercu, obdarowanej osoby. To prezent duchowy, wyjątkowy, emocjonalny, którego realizacja wymaga radosnego zaangażowania obu stron, na równi - Obdarowującego jaki i Obdarowanego. To prezent, który trwa tak długo jak tylko Wy zechcecie.  Przygotowaliśmy je tak, by sprawiały radość, przyjemność, a czasem pomagały w trudniejszych chwilach. Na pewno zbliżają, na pewno łączą.  Przekonaj się o tym. 

Znajdziesz w naszej magicznej galerii prezenty dla niej, dla niego, dla mamy, dla taty, dla przyjaciół, kochanków, rodziców i dzieci.

Uzupełnieniem naszej oferty są grafiki i ręcznie przygotowane tablice, które mogą ozdobić ściany Waszego domu lub stać się doskonałym prezentem dla kogoś bliskiego. To wyjątkowe dzieła - intencjonalne, motywujące, skierowane do konkretnej osoby i będące bezpośrednim wyrazem tego, co czujemy, myślimy lub afirmujemy.

Mogą bawić, zastanawiać bądź wzruszać. Najważniejsze jest  jednak to, że ze względu na swoją treść stają się niezwykle osobistym elementem wystroju każdego wnętrza.

Poszukaj inspiracji, pomysłu na prezent, upominek, który pozwoli wyrazić uczucia, wzmocnić relacje i przekazać pozytywną energię.

Podaruj moc sobie lub bliskiej osobie! Dobierz indywidualnie prezent, który będzie dowodem miłości, przyjaźni, wsparcia i zaangażowania. Przejdź do galerii>>